SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Szkolenia otwarte nie zawsze spełniają oczekiwania konkretnego przedsiębiorstwa, które potrzebuje programu „szytego na miarę”, dostosowanego do aktualnych potrzeb firmy oraz do poziomu zaawansowania pracowników. Dlatego przygotowujemy także szkolenia zamknięte (wewnętrzne), które mogą zostać opracowane i przeprowadzone z uwzględnieniem Państwa specyficznych oczekiwań.

Gwarantujemy, że Państwa pracownicy otrzymają aktualne informacje, zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz najnowszymi trendami w omawianej dziedzinie. Podczas szkoleń nasi doświadczeni trenerzy dokładają starań, aby uczestnicy zgłębili temat nie tylko teoretycznie, ale także poprzez praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu Państwa pracownicy uzyskają nie tylko nową wiedzę, ale i zdobędą konkretne umiejętności.

Konkretny temat oraz program szkolenia może zostać ustalony na podstawie rozmowy z Państwem lub uczestnikami. Na Państwa życzenie możemy także przygotować i przeprowadzić pre-testy oraz post-testy.

Oferujemy szkolenia zamknięte w obiektach i hotelach na terenie:

Beskid Śląski
Ustroń, Wisła, Szczyrk
Powiat tatrzański
Zakopane, Bukowina Tatrzańska
Jura Krakowsko-Częstochowska
Kroczyce, Ogrodzieniec, Podzamcze

Oferta szkoleń zamkniętych Effect Group obejmuje następujące obszary:

Na podstawie uzyskanych informacji, bez żadnych zobowiązań przygotujemy dla Państwa wstępny projekt szkolenia zawierający program, koszty oraz proponowany termin. Szkolenie może zostać zrealizowane w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. Na Państwa życzenie po szkoleniu przygotujemy raport wraz z wynikami ankiet.